Rada Parafialna

Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że wszyscy członkowie Zarządu Parafialnego pracują bezinteresownie. Dzięki ich poświęceniu i pracy nasz  ośrodek w LMK zdobywa fundusze które są konieczne dla obecnego i przyszłego funkcjonowania Parafii  oraz domu parafialnego. Nie każdy może wie, ale poza członkami Rady jest wiele innych osób które w miarę swoich możliwości służą pomocą  – wszystkim składam słowa podziękowania w staropolskim – Bóg Zapłać!.

Obowiązki członków rady

Jednym z głównych obowiązków członków rady jest pomoc i współpraca z duszpasterzem w organizowaniu życia parafii i działalności katolickiego ośrodka.

Skład Rady Parafialnej  i Ekonomicznej

PREZES

Mr Mariusz KAŁDON

SEKRETARZ

Mrs Adrianna JAGIELSKA

SKARBNIK

Mrs  Magdalena ROMAŃCZUK

GIFT AID OFFICER

Mrs Dorota GROVES

INNI CZŁONKOWIE :

Anna Czarniecka,  Joanna Aleksandrzak , Adam Wiatrowicz , Agata Wiatrowicz , Jarosław Romańczuk  , Piotr Romańczuk  , Maricn Roman, Andrzej Mikołajko, Kamil Kołodziejczak.

Honorowym Prezesem naszej Parafii jest Pan Ryszard Grzybowski.