Czcigodny Księże Jubilacie

Czcigodny Księże Jubilacie,

Kochany Księże Proboszcze,

Dziękując za 29 lat służby Bogu i człowiekowi, za sakramenty nam udzielane, za ręce, które błogosławią, a także za głoszone słowa Prawdy życzymy,

Aby Pan Jezus - Najwyższy Kapłan, napełnił Cię uchem swego Kapłaństwa, zachował w pobżności i ustawicznie umacniał. Niech przez Niepokalane Serce Maryi i za Jej wstawiennictwem, błogosławi Twojej apostolskiej działalności i będzie źródłem radośco i spełnienia.

Życzymy by dobry Bóg udzielał obfitych darów nieba, dobrego zdrowia, pogody ducha, cierpliwości i ludzkiej życzliwości.

Aby zgodnie ze słowami św. Pawła: "w gorliwości nie ustawając, płomienny duchem, Panu służył przez następne lata swojego zycia..."

I na kolejne lata posługi kapłańskiej czcigodny Księże niech przyświecają słowa również św. Pawła: " Pełnijcie służbę Panu, weselcie sie nadzieją, w ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie wytrwali".

Szczęść Boże

Z pamięcią w modlitwie,