Rekolekcje Adwentowe

Przesyłam informację o rekolekcjach adwentowych głoszonych przez ks. bp. Adriana Józefa Galbasa, Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej, które w dniach 9-11 grudnia br., emitowane będą na antenie TVP3 w paśmie ogólnopolskim, o godzinie 20.30.

Przedstawiona inicjatywa jawi się szczególnie potrzebna w obecnym czasie pandemii, gdy obostrzenia sanitarne znacznie ograniczają wiernym dostęp do przeżywania rekolekcji adwentowych w tradycyjnej formie w kościołach parafialnych i innych ośrodkach duszpasterskich. Rekolekcje w formie telewizyjnej dają możliwość uczestnictwa w tej ważnej dla osób wierzących formie przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Tematyka rekolekcji ks. bp. Adriana Galbasa będzie koncentrować się na trzech pandemiach. Pierwsza nauka poświęcona będzie pandemii świętości, druga pandemii radości, a trzecia pandemii, której nazwa rozpoczyna się od litery „M”.

Przekazując powyższe informacje, dołączam link za pośrednictwem którego można pobrać spot popularyzujący rekolekcje:

Zachęcam do rozpropagowania powyższej propozycji rekolekcyjnej w zainteresowanych środowiskach oraz umieszczenie powyższego powiadomienia na  stronach internetowych.

Z wyrazami szacunku i braterskim pozdrowieniem w Chrystusie Panu

Bp Artur G. Miziński