Uroczystość Bożego Ciała

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała . Msza św. o godzinie 10.00 przed naszym katolickim ośrodkiem . Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy. Mszę św. poprowadzi Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Henryk Tomasik.

Zapraszam do pomocy w przygotowaniu placu i ołtarzy w sobotę 2 czerwca o godzinie 10.00. Proszę w sposób szczególny o przygotowanie ołtarzy ; pierwszy – KŻR drugi – Grupę Koronkową i Ojca Pio , trzeci – Neokatechumenat , a czwarty – Parafian. Dzieci po pierwszej Komunii Świętej i rocznicowe , zapraszam do pomocy w procesji , dziewczynki do sypania kwiatów , panów do asysty procesyjnej i sztandarów. Po uroczystości tradycyjnie odbędzie się piknik parafialny. Dziękuję wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród na parafialną loterię .