Weekendowe rekolekcje on-line dla Mężczyzn Świętego Józefa w Anglii i Walii

Mamy wielką przyjemność poinformować,  że w dniach 18-20 czerwca br. odbędą się weekendowe rekolekcje on-line dla Mężczyzn Świętego Józefa w Anglii i Walii pod tytułem: „Cały Sprawiedliwy. Rekolekcje Lectio Divina ze Świętym Józefem”. Wygłosi je dla nas ks. dr Krzysztof Wons, SDS, dyrektor Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie. Konferencje rekolekcyjne odbędą się poprzez platformę Zoom, w piątek 18 czerwca o godzinie 20:00, w sobotę 19 czerwca o godzinach: 9:00, 11:30, 16:00 i 19:00 oraz w niedzielę 20 czerwca o godzinie 9:30. Chętnych do uczestnictwa w rekolekcjach należy zgłaszać na tydzień przed wydarzeniem do koordynatorów grup MŚJ lub, w przypadku osób spoza naszej organizacji, na adres mailowy: info@msjlondon.co.uk.

Michal Tuchowski, MSJ