Życzenia Bożonarodzeniowe

Moja Kochana Rodzino Parafialna, Drodzy Przyjaciele i Goście!

Nie bójcie się! (…) Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel! (Łk 2,10-11).

W tym świątecznym czasie rozradujmy się, zatrzymując się przed Dzieciątkiem z Betlejem i głosem pokoleń zawołajmy: Ach, witaj Zbawco z dawna żądany. Pozwólmy, aby nasze serce się wzruszyło, nie bójmy się tego. Pozwólmy, by rozpaliło się ono czułością Boga.

Życząc błogosławionych Świąt i chcę powiedzieć: nie lękajmy się, otwórzmy serca na miłość Ojca niebieskiego, którą przynosi nam wszystkim Syn Boży, Zbawiciel świata. Z odwagą prośmy Go, aby napełnił nas radością i miłością potrzebną do budowania pokoju w naszych sercach i rodzinach.

Niech obecność Chrystusa pozwoli nam w jedności i miłości przetrwać codzienne trudy oraz dzięki Jego łasce niech zniknie niepewność jutra.

Łaska zdrowia niech pozwoli pokonać nam wszystkie dzisiejsze zagrożenia. Niech Pan Bóg pozwoli nam nacieszyć się jeszcze sobą w przyszłości.

Zapewniam o pamięci w modlitwie przy Jezusowym żłóbku oraz upraszam dla wszystkich Boże błogosławieństwo na czas świąteczny.

Ks. Robert Pytel

Blackburn 24.12.2020r.